Sprzedaż rusztowań

sprzedaż rusztowań

LCSB w swojej ofercie posiadamy wiele sytemów rusztowaniowych tj. - choinkowe, modułowe, ramowe oraz jezdne aluminiowe.

  1. Rusztowania modułowe charakteryzują się połączeniami rygli i stężeń ze stojakami w stałych punktach węzłowych, które są rozmieszczone w regularnych odstępach.
  2. Rusztowania ramowe cechują się wszechstronnym zastosowaniem. Składają się z pionowych ram stalowych, których montaż i demontaż jest niezwykle szybki i prosty. Rusztowanie jezdne aluminiowe umożliwia wykonywanie prac nawet na wysokości kilkunastu metrów. Przemieszczanie ich jest bardzo sprawne i proste, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo osób wykonujących zlecenie.
  3. Rusztowania choinkowe - zwane inaczej klinowymi - to układ stojaków oraz rygli łączonych za pomocą klinów i wpustów. System łączenia pozwala na nadanie rusztowaniu pożądanego kształtu, dzięki czemu bezproblemowo możemy dostać się nawet do trudno dostępnych miejsc.

W naszej ofercie znajdują się także plandeki i siatki rusztowaniowe. Plandeki zapewniają wodoszczelność, chronią przed promieniowaniem UV czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Będą niezastąpione szczególnie podczas prac w okresie jesienno-zimowym oraz zapewniając bezpieczną pracę na wysokościach. Skontaktuj się z nami i poznaj korzystną ofertę na zakup.