• alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • Dzierżawa i montaż rusztowań

  Dostarczamy klientom najwyższej jakości sprzęt rusztowaniowy firmy Layher, który posiada wszelkie dopuszczenie i certyfikaty.

  Oferta
 • Plandekowanie

  Dla przemysłu stoczniowego, energetycznego i budownictwa wykonujemy osłony z siatki i plandeki rusztowaniowej.

  Oferta
 • Sprzedaż rusztowań

  W swojej ofercie posiadamy w sprzedaży różnego typu rusztowania, plandeki i siatki rusztowaniowe.

  Oferta

Dzierżawa i montaż rusztowań - Gdańsk, Gdynia, Sopot - Trójmiasto

Plandekowanie

LCSB jest sprawdzoną, dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą dzierżawę i montaż rusztowań.W swojej bogatej ofercie posiadamy nie tylko rusztowania modułowe, ale także ramowe . Wykorzystujemy rusztowania firmy Layher - sprawdzonej i cenionej marki na całym świecie - w ilości łącznej ok. 100 000 metrów kwadratowych. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, planujemy i realizujemy projekty w krótkim czasie i jesteśmy je w stanie ukończyć nawet w bardzo napiętych harmonogramach. To, co wyróżnia firmę LCSB, to przede wszystkim wysoka jakość i profesjonalizm, które idą w parze z konkurencyjnymi cenami. Nasze rusztowania wykorzystywane są nie tylko w obszarach przemysłowych czy energetycznych, ale także w budownictwie. Spełniają one niezbędne normy i certyfikaty bezpieczeństwa, które są wymagane przez Unię Europejską. Wybór naszej firmy to gwarancja solidności wykonywanych usług, możliwie najkrótszego czasu realizacji oraz spełnienie najwyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa.

Plandekowanie osłony z siatki lub plandeki rusztowaniowej

Plandekowanie

LCSB wykonuje osłony z siatki bądź plandeki rusztowaniowej. Tego typu rozwiązania sprawdzą się w przypadku przemysłu stoczniowego, energetycznego i budownictwa. Osłony z siatki lub plandeki rusztowaniowej umożliwiają zamontowanie nagrzewnicy w celu podniesienia temperatury w miejscu wykonywanych prac. Ich niewątpliwą zaletą jest także to, że chronią nawet przed silnym wiatrem i deszczem, zapewniając komfort i bezpieczeństwo wykonywanych prac. Warto pamiętać, że prace trwają przeważnie kilka tygodni, dlatego wcześniejsze zaopatrzenie się w osłony z siatki lub plandeki rusztowaniowej pozwoli na ochronę wykonywanych prac przed deszczem, śniegiem czy zróżnicowanymi temperaturami.

Sprzedaż rusztowań, plandek i siatek rusztowaniowych

Sprzedaż rusztowań, plandek i siatek rusztowaniowych

LCSB posiada w swojej ofercie sprzedażowej rusztowania, plandeki rusztowaniowe zbrojone w kolorze transparentnym oraz siatki rusztowaniowe zielone.  W swojej ofercie posiadamy wiele sytemów rusztowaniowych tj. - choinkowe, modułowe, ramowe oraz jezdne aluminiowe. Wszystkie rusztowania są produlowane przez  znanych producentów renomowanej firmy KRAUSE. Rusztowania choinkowe - zwane inaczej klinowymi - to układ stojaków oraz rygli łączonych za pomocą klinów i wpustów. System łączenia pozwala na nadanie rusztowaniu pożądanego kształtu, dzięki czemu bezproblemowo możemy dostać się nawet do trudno dostępnych miejsc. Rusztowania modułowe charakteryzują się połączeniami rygli i stężeń ze stojakami w stałych punktach węzłowych, które są rozmieszczone w regularnych odstępach. Rusztowania ramowe cechują się wszechstronnym zastosowaniem. Składają się z pionowych ram stalowych, których montaż i demontaż jest niezwykle szybki i prosty. Dzięki rusztowaniom jezdnym aluminiowym możliwe jest wykonywanie prac nawet na wysokości kilkunastu metrów. Przemieszczanie ich jest bardzo sprawne i proste, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo osób wykonujących zlecenie. .

Wybrane realizacje

Nadrzędnym celem firmy jest dostarczenie klientom najwyższej jakości sprzęt rusztowaniowy firmy Layher, który posiada wszelkie dopuszczenie i certyfikaty.

Realizacje