• alt-icon
  • Sprzedaż rusztowań

    W swojej ofercie posiadamy w sprzedaży rusztowania, plandeki i siatki rusztowaniowe. Jesteśmy w stanie przedstawić korzystną ofertę na zakup rusztowań różnego typu.

Sprzedaż rusztowań, plandek i siatek rusztowaniowych

LCSB posiada w swojej ofercie sprzedażowej rusztowania, plandeki rusztowaniowe zbrojone w kolorze transparentnym oraz siatki rusztowaniowe zielone.  W swojej ofercie posiadamy wiele sytemów rusztowaniowych tj. - choinkowe, modułowe, ramowe oraz jezdne aluminiowe. Wszystkie rusztowania są produlowane przez  znanych producentów renomowanej firmy KRAUSE. Rusztowania choinkowe - zwane inaczej klinowymi - to układ stojaków oraz rygli łączonych za pomocą klinów i wpustów. System łączenia pozwala na nadanie rusztowaniu pożądanego kształtu, dzięki czemu bezproblemowo możemy dostać się nawet do trudno dostępnych miejsc. Rusztowania modułowe charakteryzują się połączeniami rygli i stężeń ze stojakami w stałych punktach węzłowych, które są rozmieszczone w regularnych odstępach. Rusztowania ramowe cechują się wszechstronnym zastosowaniem. Składają się z pionowych ram stalowych, których montaż i demontaż jest niezwykle szybki i prosty. Dzięki rusztowaniom jezdnym aluminiowym możliwe jest wykonywanie prac nawet na wysokości kilkunastu metrów. Przemieszczanie ich jest bardzo sprawne i proste, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo osób wykonujących zlecenie. .

W ofercie LCSB znajdują się także plandeki i siatki rusztowaniowe. Plandeki zapewniają wodoszczelność, chronią przed promieniowaniem UV, pleśnią czy grzybami niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi . Będą niezastąpione szczególnie podczas prac w okresie jesienno-zimowym, zapewniając bezpieczną pracę na wysokościach. Siatki rusztowaniowe zielone służą do zabezpieczania rusztowań. Są elastyczne i łatwe w montażu. Sprawdzą się nawet w przypadku długotrwałych prac w trudnych warunkach atmosferycznych. Tego typu rozwiązania chronią zarówno pracowników, jak i mieszkańców czy przechodniów przed upadkiem narzędzi czy zanieczyszczeniami związanymi z prowadzonymi pracami. Plandeki i siatki rusztowaniowe przeznaczone są do pełnych osłonowych zabezpieczeń rusztowań podczas prac remontowo-budowlanych. Dzięki nim, przeprowadzane zlecenia są w pełni bezpieczne i komfortowe.

Skontaktuj się z nami i poznaj korzystną ofertę na zakup rusztowań.

Wybrane realizacje

Nadrzędnym celem firmy jest dostarczenie klientom najwyższej jakości sprzęt rusztowaniowy firmy Layher, który posiada wszelkie dopuszczenie i certyfikaty.

Realizacje

Tags: plandeki rusztowaniowe siatki rusztowaniowe rusztowania rusztowania choinkowe rusztowania modułowe rusztowania ramowe rusztowania jezdne KRAUSE rusztowania aluminiowe