Rusztowanie ramowe

Rozwiązaniem, które wykorzystywane jest z powodzeniem podczas prowadzenia prac murarskich czy elewacyjnych, jest rusztowanie ramowe. Oferowany Państwu wynajem oraz montaż rusztowań na terenie całego kraju to gwarancja dobrej jakości usługi dzięki stosowaniu sprzętu uznanej na polskim i zagranicznym rynku budowlanym firmy Layher.

Zalety oferowanej konstrukcji

Głównym atutem, który jest związany z wyborem wynajmu za pośrednictwem firmy LCSB rusztowania ramowego, jest jego prosty montaż oraz demontaż. Dzięki temu uznaje się to rozwiązanie za wygodną opcję podczas tworzenia konstrukcji metalowej przy remoncie lub budowie bardzo dużych budowli, co pozwala uzyskać znaczne oszczędności czasowe. Te ułatwienia są związane z wykonywaniem konstrukcji za pomocą łatwych w obsłudze, przygotowanych płaskich ram.

Certyfikaty jakości

Używanie konstrukcji niemieckiej produkcji zapewnia wytrzymałość oraz odpowiednie bezpieczeństwo dla jego użytkowników. Na potwierdzenie tej informacji możemy przedstawić certyfikaty, które obowiązują na terenie całej Unii Europejskiej. Dzięki temu możemy zaoferować wynajem i montaż solidnych konstrukcji ramowych dla naszych klientów z Trójmiasta oraz innych części Polski.