Rusztowanie modułowe

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań oferowanych przez naszą firmę są rusztowania modułowe. Świadcząc nasze usługi wynajmu oraz montażu wykorzystujemy duże doświadczenie w branży, a korzysta z nich wiele przedsiębiorstw, które prowadzi działalność budowlaną, stoczniową czy energetyczną na terenie Gdańska, innych miejscowości w okolicach Trójmiasta, ale także w pozostałych regionach kraju.

Charakterystyka

Cechą charakterystyczną rusztowań modułowych jest ich jednolita budowa. Tworzy się je za pomocą równych części, które można scalać w stałych punktach łączeniowych, które są rozmieszczone równomiernie, w odległości 50 cm od siebie za pomocą rozety, do której przytwierdza się nawet 8 rygli. Można je wykorzystywać podczas budowy wysokich budynków, które wymagają zastosowania skomplikowanych konstrukcji o nietypowych kształtach.

Duża liczba propozycji

Umożliwiamy wiele opcji udostępniania konstrukcji budowlanych, wśród których jest wynajem i montaż rusztowań. Jest to sprzęt, który chętnie wykorzystują nasi klienci. Wyprodukowała go firma Krause, będąca znanym dostarczycielem konstrukcji metalowych dla przemysłu, słynąca z jakości wykonywanych działań. Posiadają one odpowiednie certyfikaty, świadczące o wytrzymałości proponowanych opcji.