Rusztowanie jezdne

Funkcjonalną opcją zastosowania w przypadku prowadzenia prac budowlanych czy produkcyjnych jest rusztowanie jezdne aluminiowe. Jest to opcja mobilna, która sprawdza się przede wszystkim w mniejszych przestrzeniach, w trakcie prowadzenia prac w zakładach przemysłowych.

Charakterystyka

Zastosowanie oferowanych rusztowań jezdnych na wynajem pozwala na swobodne przemieszczanie konstrukcji po dostępnym terenie. Ułatwienie to daje montaż kółek, które są przymocowane do dolnych elementów konstrukcji metalowej. Montaż jest dodatkowo ułatwiony ze względu na zastosowanie aluminium, co sprawia, że jest to sprzęt o stosunkowo niewielkiej wadze.

Bezpieczeństwo

Koniecznym elementem, który zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom rusztowań jezdnych, jest wyposażenie w sprawne hamulce. Dzięki temu cała wynajmowana konstrukcja jest stabilna i zabezpiecza pracowników przed możliwością zaistnienia zagrożenia zdrowia. Dodatkowo wytrzymałość wszystkich elementów i całości naszych usług jest potwierdzana przez odpowiednie certyfikaty. Pozwala to pewnie i swobodnie pracować na bardzo dużych wysokościach.

Zastosowanie

Oferowane rozwiązania z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w firmach budowlanych, a także przedsiębiorstwach zajmujących się innymi gałęziami przemysłu. Mogą być wykorzystywane nawet podczas pracy na kilkunastu metrach wysokości.