• alt-icon
  • Plandekowanie

    Dla przemysłu stoczniowego, energetycznego i budownictwa wykonujemy osłony z siatki i plandeki rusztowaniowej.

Plandekowanie osłony z siatki lub plandeki rusztowaniowej

LCSB wykonuje osłony z siatki bądź plandeki rusztowaniowej. Tego typu rozwiązania sprawdzą się w przypadku przemysłu stoczniowego, energetycznego i budownictwa. Osłony z siatki lub plandeki rusztowaniowej umożliwiają zamontowanie nagrzewnicy w celu podniesienia temperatury w miejscu wykonywanych prac. Ich niewątpliwą zaletą jest także to, że chronią nawet przed silnym wiatrem i deszczem, zapewniając komfort i bezpieczeństwo wykonywanych prac. Warto pamiętać, że prace trwają przeważnie kilka tygodni, dlatego wcześniejsze zaopatrzenie się w osłony z siatki lub plandeki rusztowaniowej pozwoli na ochronę wykonywanych prac przed deszczem, śniegiem czy zróżnicowanymi temperaturami.

Osłony z plandeki rusztowaniowej są doskonałym rozwiązaniem, by zabezpieczyć pracowników przebywających na rusztowaniu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi - np. silnym wiatrem, deszczem - oraz chłodem. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone osłony wysokiej jakości, gwarantujące bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Siatki rusztowaniowe o rozmaitych wymiarach i gramaturach stosowane są niezależnie od pogody - przeważnie jednak podczas ciepłych dni - i chronią przed upadkiem narzędzi z wysokości czy zanieczyszczeniami, które są spowodowane pracami budowlanymi, co przekłada się na komfort pracowników oraz osób przebywających niedaleko miejsca prowadzonych prac.

Siatką lub plandeką rusztowaniową powinno się nakrywać rusztowania tuż po ich ustawieniu. Znacząco poprawia to nie tylko komfort pracy, ale także tworzy jednorodne warunki dla wysychania warstw docieplenia. Nasze osłony z siatki lub plandeki rusztowaniowej dostępne są w wielu wymiarach do wyboru, dlatego bez problemu można je dopasować do potrzeb i oczekiwań klientów. LCSB wyróżnia się najwyższą jakością, łatwością montażu. Osłony gwarantują bezpieczeństwo podczas robót - zarówno dla pracowników, jak i przechodniów czy mieszkańców, którzy nie będą narażeni na upadek narzędzi, zaprawy, fragmentów kleju. Odpowiednio zamontowane osłony z siatki lub plandeki rusztowaniowej skracają także czas sprzątania po wykonanym zleceniu.

Wybrane realizacje

Nadrzędnym celem firmy jest dostarczenie klientom najwyższej jakości sprzęt rusztowaniowy firmy Layher, który posiada wszelkie dopuszczenie i certyfikaty.

Realizacje

Tags: plandeki rusztowaniowe siatki rusztowaniowe montaż plandek rusztowaniowych montaż siatek rusztowaniowych