• alt-icon
  • Dzierżawa i montaż rusztowań

    W swojej ofercie posiadamy rusztowanie modułowe i ramowe firmy Layher w ilości łącznej około 100 000m2.

Dzierżawa i montaż rusztowań - Gdańsk, Gdynia, Sopot - Trójmiasto

LCSB jest sprawdzoną, dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą dzierżawę i montaż rusztowań.W swojej bogatej ofercie posiadamy nie tylko rusztowania modułowe, ale także ramowe . Wykorzystujemy rusztowania firmy Layher - sprawdzonej i cenionej marki na całym świecie - w ilości łącznej ok. 100 000 metrów kwadratowych. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, planujemy i realizujemy projekty w krótkim czasie i jesteśmy je w stanie ukończyć nawet w bardzo napiętych harmonogramach. To, co wyróżnia firmę LCSB, to przede wszystkim wysoka jakość i profesjonalizm, które idą w parze z konkurencyjnymi cenami. Nasze rusztowania wykorzystywane są nie tylko w obszarach przemysłowych czy energetycznych, ale także w budownictwie. Spełniają one niezbędne normy i certyfikaty bezpieczeństwa, które są wymagane przez Unię Europejską. Wybór naszej firmy to gwarancja solidności wykonywanych usług, możliwie najkrótszego czasu realizacji oraz spełnienie najwyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa.

Oferujemy rusztowania modułowe, czyli takie, w których połączenia rygli oraz stężeń ze stojakami powstają w punktach węzłowych (modułach). Rozmieszczone są one w regularnych odstępach. Rozety, które są przyspawane do rurowych stojaków w odstępach co 50 cm, są miejscem łączenia głowicy ze stojakiem. Głowice z klinami rygli i stężeń mocowane są klinowo na rozetach - do jednej rozety możliwe jest przymocowanie do 8 rygli oraz stężeń pod dowolnym kątem.

W naszej ofercie znajdują się także rusztowania ramowe. Ich pionowa konstrukcja nośna zbudowana jest z prefabrykowanych płaskich ram. Zaletą rusztowań ramowych jest fakt, że są szybkie w montażu oraz demontażu. Dzięki pomostom oraz stężeniom poziomym i ukośnym, uzyskujemy sztywną konstrukcję rusztowania. Stężenia łączone są w węźle ramy pionowej i w dolnym końcu przeciwległej ramy półzłączem z klinem do rury ramy pionowej.Rusztowania ramowe sprawdzają się w przypadku prac elewacyjnych, izolacyjnych i murarskich.

Wybrane realizacje

Nadrzędnym celem firmy jest dostarczenie klientom najwyższej jakości sprzęt rusztowaniowy firmy Layher, który posiada wszelkie dopuszczenie i certyfikaty.

Realizacje

Tags: rusztowania rusztowania modułowe rusztowania ramowe montaż rusztowań dzierżawa rusztowań Layher wynajem rusztowań